20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Екшън на стадион „Плевен“! Спартак - ЦСКА II 3:4

PostHeaderIcon Екшън на стадион „Плевен“! Спартак - ЦСКА II 3:4

Плевенският Спартак и втория тим на ЦСКА (София) направиха драматични 90 минути, от които армейците излязоха победители с 4:3. Двубоят бе от 7-ия кръг на Втора лига. В битката имаше от всичко и въпреки дъжда зрителите не скучаха. Домакините започнаха по-активно, а съперникът им провеждаше епизодични контраатаки. Всичко това се случваше далече от двете врати. При първата сериозна атака „червените“ откриха резултата чрез Никола Колев в 33-ата минута. Само 7 минути след това Милчо Ангелов стреля неспасяемо по диагонала за 2:0.

След почивката двата отбора излязоха за второто полувреме, но главния съдия Ивелин Занев ги върна в съблекалните заради поройния дъжд придружен с градушка. Изчакването продължи 7 минути и мачът бе възобновен. В 65-ата минута преднината на гостите стана категорична след втори гол на Милчо Ангелов.

Малко преди това спартаковци загубиха капитана си Иво Иванов, който напусна контузен. Въпреки това „белите“ не се предадоха и в 80-ата минута Стефан Христов намали на 1:3 оползотворявайки пас на Григор Долапчиев. Секунди по-късно Милчо Ангелов оформи своя хеттрик и съотношението от 3 гола бе възобновено. В 86-ата минута обаче Крис Гади засече с глава центриране на Кристиян Димитров за 2:4. Веднага след това Владимир Каптиев също реализира - 3:4. За повече времето не стигна.

Добавено в: Понеделник, 26 Септември 2016 20:20