20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър загуби в Трявна

PostHeaderIcon Вихър загуби в Трявна

Загуба - 1:2 претърпя Вихър (Славяново) при гостуването си в Трявна. Двубоят бе от 7-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Красимир Бислимов сама си е виновна за изпуснатия благоприятен резултат. Тя имаше преимущество във всичко, но неумението пред вратата на съперника за пореден път ги лиши от заслужени точки. Всичко вървеше добре в първия един час. В 56-ата минута Светльо Кръстев даде гол аванс на Вихър. После той уцели и гредата. В 69-ата минута обаче домакините изравниха чрез Борислав Гецов.

Славяновският тим продължи да владее инициативата, но Боби Иванов пропусна отлична възможност да даде нов аванс на тима си. Вместо това Васил Андреев вкара за Трявна, нанасяйки четвъртата загуба на Вихър от началото на първенството.

Добавено в: Неделя, 25 Септември 2016 22:30