20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър (Славяново) пощади Партизан (Червен бряг)

PostHeaderIcon Вихър (Славяново) пощади Партизан (Червен бряг)

Разгромна победа с 5:0 постигна Вихър в Славяново срещу червенобрежкия Партизан в мач от 2-ия кръг на Северозападна Трета лига. Тя можеше и да е с двойно по-голяма разлика, но домакините пропиляха дузина голови ситуации. Почти няма техен футболист, който да не се озова в изгодна ситуация пред вратата на противника. С оглед на моментната ситуация в двата клуба това съотношение бе очаквано. Тон за разгрома даде Евгени Систов с попадението си в 4-ата минута. След още 6 минути бившия играч на Партизан - Калоян Тодоров вкара от фаул - 2:0. Натискът на Вихър така и не бе подплатен с трети гол до края на първата част.

В 55-ата мин. Светльо Кръстев покачи на 3:0. В средата на второто полувреме пък Систов оформи своя хеттрик с нови два гола.

Добавено в: Понеделник, 22 Август 2016 18:50