20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Левски излъга Павликени

PostHeaderIcon Левски излъга Павликени

Левски от едноименния град спечели най-завързания мач от 2-ия кръг на Северозападната Трета лига, надигравайки в Павликени местния тим с 1:0. Получи се оспорван двубой, а левскарите трябва да съжаляват, че не биха с повече. Домакините също имаха своите шансове, но Йорданов ги проигра в началото на битката. После Ивайло Иванов и Цветан Петров сториха същото. Десетина минути след почивката обаче вкараха чрез Иванов. Той засече центриране отдясно на съотборник и с глава заби топката в горния ъгъл за 1:0. Последваха още възможности, но Венцислав Миленов и Тони Паликрушев не успяха да ги оползотворят.

Последните десетина минути футболът отстъпи на напрежението. Домакините тръгнаха за изравнителен гол, но липсваше организация в действията им. Левскарите пък предотвратяваха опасностите с изритване на топката далече от вратата си. Така те удържаха победата и с пълен точков актив се изкачиха на първото място.

Добавено в: Понеделник, 22 Август 2016 18:44