20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Ювентус отнесе шестица от Бдин

PostHeaderIcon Ювентус отнесе шестица от Бдин

Ювентус (Малчика) отнесе 0:6 от Бдин (Видин) в първия си домакински мач от новия сезон на Северозападната Трета лига. Срещата от 2-ия кръг бе дебют за новия старши треньор на Юве - Любен Любенов. Кошмарът му бе именно бившия му тим, който води два сезона. Сега видинчани разнищиха новия му отбор още преди почивката. Сашо Соколов превзе вратата на Юве още в началните секунди. Той вкара и четвъртото попадение от дузпа. Преди това Ивайло Иванов и Лъчезар Георгиев вкараха по веднъж. В 43-ата минута точен бе и Ангел Каишев.

След почивката водения от Роберт Петров отбор намали чувствително темпото. Въпреки това в края на срещата топката за шести път влетя в мрежата на домакините след точен изстрел на Мартин Михайлов.

Добавено в: Понеделник, 22 Август 2016 18:38