20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Юношите на Спартак започнаха с 2:2 срещу Монтана

PostHeaderIcon Юношите на Спартак започнаха с 2:2 срещу Монтана

Без победител - 2:2 завърши двубоя от първия кръг на елитното футболна група за юношите младша възраст между плевенския Спартак и гостуващия му Монтана. Получи се мач в който съперниците си разделиха по едно полувреме. Първото бе за домакините. В него два гола вкара Стефчо Начев. Още в началото той бе изведен зад защитата на гостите и откри резултата. Към края на полувремето се разписа пак по същия начин за 2:0. Монтанци реагираха веднага след почивката и намалиха на 2:1, възползвайки се от грешка на плевенската отбрана.

Десетина минути по-късно равенството бе възстановено след удар с глава. После се видя, че спартаковци са доста далече от оптималната си форма, заради закъснялата подготовка. Въпреки това момчетата на Бойко Цветков се раздадоха до последно и спечелиха първата си точка в шампионата.

Добавено в: Неделя, 21 Август 2016 22:21