20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Левски с хикс в Павликени

PostHeaderIcon Левски с хикс в Павликени

В контролна среща играна в Павликени домакините и едноименния тим на град Левски си вкараха по два гола. Освен четирите попадения зрителите видяха и три греди. По-близо до победата бяха гостите. Те откриха резултата в средата на първата част след далечен удар на Цветан Петров. Капитанът Ивайло Иванов пропусна да направи 2:0 преди почивката. След нея домакините първо удариха греда, а след няколко минути изравниха чрез Димитър Кушев. Левскарите обаче държаха инициативата и отново поведоха - точен бе Станислав Иванов. След това Венцислав Миленов и Петров уцелиха гредите.

После защитник на Павликени изби от голлинията след удар на Миленов. Малко преди края гостите допуснаха случаен гол за крайното 2:2. Неприятен момент в срещата бе контузията на полузащитника от Левски Мариян Блажев, който веднага бе откаран в местната болница, където бе зашита раната на крака му.

Съставът на Левски: Иван Георгиев, Станислав Иванов, Ивайло Върбанов, Веселин Митев, Мирослав Ангелов, Любомир Борисов, Цветан Петров, Мариян Блажев, Тони Паликрушев, Венцислав Миленов, Ивайло Иванов (Атанас Атанасов, Цветелин Георгиев, Антонио Иванджиков).