20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак с нова загуба от ЦСКА 2

PostHeaderIcon Спартак с нова загуба от ЦСКА 2

В приятелски мач игран в Ловеч плевенския Спартак загуби с 1:3 от втория състав на ЦСКА. Това бе второ поредно поражение за селекцията на Диян Дончев от дубъла на „червените“.
Този път спартаковци се представиха по-добре от онова 0:5. Иво Иванов откри резултата от дузпа за игра с ръка на противник. Съотборниците му обаче пропуснаха да вземат по-добър аванс - Стефан Христов и Владимир Каптиев пропиляха от изгодни позиции. Армейците възстановиха равенство в последните минути преди почивката. Точен бе Милчо Ангелов.

За втората част плевенския тим излезе с нов състав. Още в началото обаче интригата изчезна. В 53-ата минута Добромир Бонев се възползва от хубав пас на съотборник и даде аванс на ЦСКА. Малко след това Георги Търтов фиксира крайното 3:1.

Съставът на Спартак: Димитър Пантев, Иво Иванов, Цветелин Радев, Стенислав Георгиев, Димитър Мичков, Тихомир Тодоров, Жулиен Бенков, Никола Яначков, Владимир Каптиев, Кирил Вълов, Стефан Веселинов Христов (Злати Златев, Мартин Митов, Стоян Георгиев, Даниел Васев, Мартин Бакалов, Лилян Маринов, Стефан Валериев Христов, Любомир Тодоров, Григор Долапчиев, Кристиян Иванов, Спас Спасов).
Старши треньор: Диян Дончев

Добавено в: Сряда, 20 Юли 2016 22:12