20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак (Плевен) отнесе петица в Горна Оряховица, Роберт Петров си тръгна

PostHeaderIcon Спартак (Плевен) отнесе петица в Горна Оряховица, Роберт Петров си тръгна

С пет топки в мрежата си тръгна от Горна Оряховица Спартак (Плевен). Вкара му ги местния Локомотив в среща от 25-ия кръг на "Б" група. Спартаковци все пак реализираха почетно попадение дело на Григор Долапчиев. Благодарение на него поведоха в резултата след четвърт час игра. Скоро обаче домакините обърнаха нещата в своя полза с попадения на Ерик Почански и Тихомир Кънев. Двамата вкараха още три гола след почивката за крайното 5:1.

След края на мача треньорът на плевенския тим Роберт Петров обяви, че подава оставка пред спонсора Иван Динов. Причините за решението си той обясни със слабите резултати и, че не е успял да мотивира футболистите си. Петров открито заяви, че има съмнения за саботиране на работата в клуба с цел изпадането му от "Б" група.

Предстои избор на негов наследник на поста.

Добавено в: Събота, 23 Април 2016 21:36