20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Левски 2007 разгромен във Враца

PostHeaderIcon Левски 2007 разгромен във Враца

Отборът на Левски 2007 допусна да бъде разгромен с 1:5 при визитата си на един от лидерите в шампионата на Северозападната "В" група Ботев (Враца). Съставът на Петър Ванков не се представи добре и напълно закономерно беше победен с голяма разлика. Двубоят, който беше от 9-ия кръг, започна добре за домакините, които поведоха в 12-ата минута чрез Цветан Варсанов. В ответната атака Венцислав Миленов можеше да изравни, но стражът на Ботев Веселин Цветковски спаси коварния му изстрел. В 34-ата минута домакините поведоха с 2:0, след втори гол на Варсанов.

И втората част започна зле за левскарите, като в 48-ата минута Варсанов центрира от фланга и Никола Мицански засече топката и направи резултата класически - 3:0. В 55-ата минута положението за гостите стана много лошо, защото монтанският рефер Петър Иванов отсъди дузпа в полза на врачани, която беше превърната в гол от Ангел Русев.

В 90-ата минута Любослав Петров вкара от малък ъгъл и направи 5:0, а в продължението на мача футболистите на Левски получиха право да изпълнят дузпа, от която капитанът им Ивайло Иванов фиксира крайното 5:1.

Загубата бе трета за тима на Левски 2007, като той остава с 14 точки в своя актив и в горната половина на таблицата за временно класиране. На 11 октомври (неделя) от 16.00 часа предстои следващата среща на отбора от първенството, като съперник ще му бъде тимът на Бдин (Видин). Мачът ще се играе на градския стадион в град Левски.

Левски 2007: Иван Георгиев, Станислав Иванов, Теодор Михайлов, Любомир Борисов, Иво Върбанов (46 Веселин Митев), Тони Паликрушев, Симеон Рудашки (66 Антонио Иванджиков), Любомир Иванов, Мариян Блажев, Венцислав Миленов, Ивайло Иванов.

Източник: "Конкурент"

Добавено в: Неделя, 04 Октомври 2015 18:55