20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Партизан допусна обрат и загуби в Севлиево

PostHeaderIcon Партизан допусна обрат и загуби в Севлиево

Партизан (Червен бряг) записа втора поредна загуба в шампионата на Северозападната "В" група. Момчетата на Григор Петков играха сравнително добре при гостуването си на новаците от ФК Севлиево в среща от 3-ия кръг, но независимо, че поведоха, допуснаха пълен обрат и в крайна сметка бяха победени с 1:3. Срещата започна добре за гостите, които откриха с попадение на Васил Михайлов още в 3-ата минута, който оползотвори добро центриране от корнер. В следващите минути превъзходството на червенобрежани продължи, като пропуски направиха Роберт Росинов и Десислав Русев, като последният нацели и гредата. Така при резултат 0:1 приключи и първото полувреме.

След подновяване на играта домакините взеха инициативата и в 53-ата минута изравниха чрез Стилиян Михайлов. Десет по-късно централният бранител на Партизан Васил Михайлов направи нарушение в наказателното поле и реферът даде дузпа в полза на домакините. От бялата точка точен беше Искрен Писарев, който направи 2:1. В 79-ата минута защитата на Партизан допусна грешка и Косев покачи на 3:1 и донесе трите точки за севлиевци.

След 3-ия кръг Партизан заема 12-то място в класирането с 3 спечелени точки. В следващия кръг отборът от Червен бряг ще домакинства на Павликени, като мачът ще се играе на 6 септември (неделя) от 17.00 часа.

Добавено в: Понеделник, 31 Август 2015 10:32