20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Партизан приключи сезона със загуба от Павликени с 2:3

PostHeaderIcon Партизан приключи сезона със загуба от Павликени с 2:3

Партизан (Червен бряг) загуби последния си мач за този сезон в първенството на Северозападната "В" група. Воденият от Велислав Иванов тим беше победен в среща от 25-ия кръг в село Лесичери от отбора на Павликени с 3:2. Така червенобрежките футболисти ще приключат шампионата на 11-то място, тъй като в последния кръг ще почиват и ще запишат служебен успех с 3:0 над отказалия се състав на Видима-Раковски. Това обаче няма да им позволи да задминат последните си съперници от Павликени, тъй като и те ще прибавят три служебни точки от проваления мач със Ситомир и по този начин ще приключат сезона на пункт пред тима на Партизан. Срещата с павликенци започна повече от добре за гостите от Червен бряг, след като в 14-ата минута Роберт Росинов се разписа и даде преднина на своя отбор - 0:1.

Около половин час по-късно домакините се върнаха в мача, като Тодор Чирпанов изравни, като при резултат 1:1 завърши и първото полувреме. След почивката играчите на Павликени се хвърлиха да атакуват и само за две минути решиха двубоя в своя полза. Първо в 52-ата Димитър Димитров даде преднина на домакините, а в следващата атака капитанът им Димитър Кушев реализира и увеличи на 3:1. Гостите се опитаха да стигнат поне до точка, но успяха само да намалят, като автор на попадението в 69-ата минута стана Цветомир Петков.

Добавено в: Неделя, 24 Май 2015 18:34