27-05-2018

0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Юношите на Спартак (Плевен) ще зимуват четвърти, след успех в Горна Оряховица

PostHeaderIcon Юношите на Спартак (Плевен) ще зимуват четвърти, след успех в Горна Оряховица

Юношите старша възраст на Спартак (Плевен) завършиха по уникален начин есенния полусезон в Елитната група на зона "Велико Търново". Момчетата на Красимир Бислимов записаха шест поредни победи, което ги изпрати напред в класирането и дори им дава шанс за атака на първото място напролет. Младите плевенски футболисти приключиха годината с гостуване на Локомотив (Горна Оряховица), където грабнаха победата с гол на Ангел Делев. Срещата бе отложена от 7-ия кръг на шампионата. Припомняме, че Делев започна като титуляр и в последния мач за полусезона на мъжкия тим на Спартак, при убедителния успех със 7:0 над Ситомир (Никопол).

Така, преди зимната пауза Спартак (Плевен) заема четвърто място в подреждането с актив от 19 точки. Есенен шампион е тимът на Монтана с 25 точки, следван от Локомотив (Мездра) с 21 и Литекс (Ловеч) с 20. Веднага след Спартак, пети е съставът на Янтра (Габрово), които имат 13 точки.

Източник: spartak-pleven.bg

Добавено в: Петък, 21 Ноември 2014 17:56