20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Левски 2007 срази Ботев в Луковит и ще зимува шести

PostHeaderIcon Левски 2007 срази Ботев в Луковит и ще зимува шести

Отборът на Левски 2007 продължава да се представя повече от добре в първенството на Северозападната "В" група. Вчера футболистите от едноименния град постигнаха убедителна победа с 3:0 в доста негостоприемния град Луковит. В състава на домакините, които бяха приятната изненада на миналогодишния шампионат, липсваха част от титулярните играчи, което се отрази и на играта им. Това беше използвано по най-добрия начин от тима на Левски, които с три гола през второто полувреме взеха много ценни три точки, с които се укрепиха на шестата позиция след есенния полусезон.

Отборът на Красимир Станчев и Петър Ванков откри головата си сметка в срещата в 58-ата минута, когато точен беше Мариян Маринов. Десетина минути след това играчите от град Левски удвоиха с попадение на Антонио Иванджиков. Точка на спора сложи, с втория си гол в мача, Мариян Маринов, който в 80-ата минута реализира и оформи класиката във футбола - 3:0.

Така Левски 2007 ще зимува на шесто място с актив от 22 точки, след 7 победи, 1 равенство и 5 поражения.

Добавено в: Понеделник, 17 Ноември 2014 13:14