Начало ДРУГИ СПОРТОВЕ 13 медала за Вежен (Тетевен) в Банско

PostHeaderIcon 13 медала за Вежен (Тетевен) в Банско

Седем златни, сребърен и пет бронзови медала спечели тетевенския клуб по ориентиране - Вежен в Банско. Състезателният център Тера комплекс бе арена на Държавно първенство за ветерани Мастерс (35-75 г.) и купа Банско (12-21 г.). Три бяха стартовите дисциплини - спринт, дълга и средна дистанция. От тетевенските ориентировачи най-добра бе Славена Петкова. При 14-годишните тя спечели и трите си надпревари. Съотборникът й Младен Маринов остана втори само на дългата дистанция в битката за състезатели до 60 години. В останалите два старта обаче бе недостижим за съперниците си.

При 18-годишните Иван Стефанов е победител на средната дистанция и трети на дългата. В мъжкия елит до 21 години Христо Кавалски финишира на трето място в спринта. В тази дисциплина същото класиране при 12-годишните и за Станимир Борисов.

Добавено в: Четвъртък, 08 Декември 2016 19:40