Ясна е програмата за третия етап от първенството на НБЛ
Новини - Баскетбол |
Вече е ясна програмата за заключителния трети етап от първенството на Националната баскетболна лига за мъже. Първите срещи от последното завъртане на отборите ще бъдат на 26 февруари, а последните - на 25 април. Отборът на Спартак (Плевен) ще домакинства на Балкан (27 февруари), Рилски спортист (7 март), Лукойл Академик (18 март) и на Левски (4 април). Тимът на Илия Станков ще гостува последователно на Берое (21 март), Черноморец (11 април), Черно море (18 април) и Ямбол (25 април). Плевенчани ще почиват в 21-ят кръг, който ще се състои на 12 и 14 март.
Програма на третия етап от НБЛ за мъже:
19 Кръг
26 февруари
Черноморец - Левски - 18.00 ч.
27 февруари
Спартак Плевен - Балкан - 18.00 ч.
Ямбол - Лукойл Академик - 18.00 ч.
Черно море Порт Варна - Берое - 18.00 ч.
20 Кръг
5 март
Левски - Черно море Порт Варна - 19.00 ч.
7 март
Спартак Плевен - Рилски спортист - 18.00 ч.
Берое - Ямбол - 18.00 ч.
Лукойл Академик - Балкан - 18.00 ч.
21 Кръг
12 март
Левски - Ямбол - 19.00 ч.
14 март
Балкан - Берое - 18.00 ч.
Лукойл Академик - Рилски спортист - 18.00 ч.
Черно море Порт Варна - Черноморец - 18.00 ч.
22 Кръг
18 март
Спартак Плевен - Лукойл Академик - 18.00 ч.
Балкан - Левски - 18.00 ч.
Ямбол - Черноморец - 18.00 ч.
Рилски спортист - Берое - 18.00 ч.
23 Кръг
21 март
Берое - Спартак Плевен - 18.00 ч.
Черноморец - Балкан - 18.00 ч.
Черно море Порт Варна - Ямбол - 18.00 ч.
1 април
Левски - Рилски спортист - 19.00 ч.
24 Кръг
4 април
Спартак Плевен - Левски - 18.00 ч.
Рилски спортист - Черноморец - 18.00 ч.
Балкан - Черно море Порт Варна - 18.00 ч.
Берое - Лукойл Академик - 18.00 ч.
25 Кръг
11 април
Черноморец - Спартак Плевен - 18.00 ч.
Лукойл Академик - Левски - 18.00 ч.
Рилски спортист - Черно море Порт Варна - 18.00 ч.
Ямбол - Балкан - 18.00 ч.
26 Кръг
18 април
Черно море Порт Варна - Спартак Плевен - 18.00 ч.
Черноморец - Лукойл Академик - 18.00 ч.
Рилски спортист - Ямбол - 18.00 ч.
Левски - Берое - 18.00 ч.
27 Кръг
25 април
Ямбол - Спартак Плевен - 18.00 ч.
Лукойл Академик - Черно море Порт Варна - 18.00 ч.
Берое - Черноморец - 18.00 ч.
Балкан - Рилски спортист - 18.00 ч.
Програма на третия етап от НБЛ за мъже:
19 Кръг
26 февруари
Черноморец - Левски - 18.00 ч.
27 февруари
Спартак Плевен - Балкан - 18.00 ч.
Ямбол - Лукойл Академик - 18.00 ч.
Черно море Порт Варна - Берое - 18.00 ч.
20 Кръг
5 март
Левски - Черно море Порт Варна - 19.00 ч.
7 март
Спартак Плевен - Рилски спортист - 18.00 ч.
Берое - Ямбол - 18.00 ч.
Лукойл Академик - Балкан - 18.00 ч.
21 Кръг
12 март
Левски - Ямбол - 19.00 ч.
14 март
Балкан - Берое - 18.00 ч.
Лукойл Академик - Рилски спортист - 18.00 ч.
Черно море Порт Варна - Черноморец - 18.00 ч.
22 Кръг
18 март
Спартак Плевен - Лукойл Академик - 18.00 ч.
Балкан - Левски - 18.00 ч.
Ямбол - Черноморец - 18.00 ч.
Рилски спортист - Берое - 18.00 ч.
23 Кръг
21 март
Берое - Спартак Плевен - 18.00 ч.
Черноморец - Балкан - 18.00 ч.
Черно море Порт Варна - Ямбол - 18.00 ч.
1 април
Левски - Рилски спортист - 19.00 ч.
24 Кръг
4 април
Спартак Плевен - Левски - 18.00 ч.
Рилски спортист - Черноморец - 18.00 ч.
Балкан - Черно море Порт Варна - 18.00 ч.
Берое - Лукойл Академик - 18.00 ч.
25 Кръг
11 април
Черноморец - Спартак Плевен - 18.00 ч.
Лукойл Академик - Левски - 18.00 ч.
Рилски спортист - Черно море Порт Варна - 18.00 ч.
Ямбол - Балкан - 18.00 ч.
26 Кръг
18 април
Черно море Порт Варна - Спартак Плевен - 18.00 ч.
Черноморец - Лукойл Академик - 18.00 ч.
Рилски спортист - Ямбол - 18.00 ч.
Левски - Берое - 18.00 ч.
27 Кръг
25 април
Ямбол - Спартак Плевен - 18.00 ч.
Лукойл Академик - Черно море Порт Варна - 18.00 ч.
Берое - Черноморец - 18.00 ч.
Балкан - Рилски спортист - 18.00 ч.
Добавено в: Понеделник, 23 Февруари 2015 12:53